sowie

Rekordy Guinnessa w Wałbrzychu i okolicach, Księga Rekordów Guinnessa

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Nowy rekord we Wrocławiu - Hey Joe!
2023-01-18 09:27

Co roku 1 maja gitarzyści z całego kraju spotykają się na wrocławskim rynku, aby wspólnie zagrać utwór "Hey Joe" Jimiego Hendrixa. W roku 2023 będzie to już dwudzieste takie spotkanie, zapowiada się więc ciekawie, jak to w każdy okrągły jubileusz! Łapcie za swoje instrumenty i trenujcie! Jest jeszcze sporo czasu.


W 2022 roku pobity został rekord świata grających wspólnie na gitarach utwór "Hey Joe" w tym samym momencie. Muzyka popłynęła spod strun 7676 gitarzystów!

 

Aby zagrać na Gitarowym Rekordzie Świata Online, wystarczy mieć gitarę lub ukulele i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa.

 

Z okazji jubileuszu organizatorzy szykują mnóstwo nowych gitarowych atrakcji, aby rozwinąć coroczne spotkanie w prawdziwy festiwal muzyki gitarowej.

 

Finalna rejestracja uczestników Gitarowego Rekordu Świata 2023 odbędzie się 1 maja w punkcie rejestracji na wrocławskim Rynku w godz. 10:00 – 15:45, ale wcześniejsze zgłoszenie online zaoszczędzi nas sporo czasu i uprości oficjalną procedurę rejestracji rekordzistów. Do ustanowienia nowego Gitarowego Rekordu Świata potrzebujemy 7676 gitar i Ciebie – dołącz do wydarzenia, zaproś znajomych: https://www.facebook.com/events/488349635723409/

 

Punktualnie o godz. 16.00 gitarzyści przystąpią do OFICJALNEJ PRÓBY ustanowienia nowego GITAROWEGO REKORDU ŚWIATA A.D. 2023!

 

Ok. godz.16.15 zostanie ogłoszony oficjalny tegoroczny wynik, zagramy wspólny bis i zakończy się impreza na Rynku.

 

O godz. 17.00 rozpocznie się Koncert Gwiazd w ramach festiwalu 3-MAJÓWKA 2023, towarzyszącemu tegorocznemu Rekordowi.

 

Źródło: heyjoe.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: