sowie

Rekordy Guinnessa w Wałbrzychu i okolicach, Księga Rekordów Guinnessa

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Torebka Gigant w Świdnicy
2012-11-05 10:03

Świdniczanie mają nowy pomysł na rekord. Tym razem jest to gigantyczna torebka wykonana z kamienia, zaprojektowana przez artystkę - Ewę Solimę. Aż 18 ton wagi ma to dzieło - zostanie więc zgłoszone jeszcze w tym roku do Księgi Rekordów Guinnessa. 


Jeśli chodzi o szczegóły, to należy dodać, że wyposażono torebkę we wszystkie cechy charakterystyczne dla tych damskich dodatków. Są więc kieszenie zapinane na guziki, a każdy z nich to aż 10 kg kamienia afrykańskiego Tropikan Sun. Materiał na kieszenie to czarny granit szwedzki. Kieszeń umieszczoną z drugiej strony zamyka nietypowy zamek błyskawiczny ze stali nierdzewnej, który został wykonany przez jedna z firm świdnickich. No i jeszcze coś, co każda pani lubi najbardziej - elementy ozdobne w postaci kwiatów, które tutaj umieszczono na czarnych płytach. Taka torebka to niewątpliwie dodatek, w który nie jedna kobieta chciałaby się zaopatrzyć. Gdyby tylko nie ten rozmiar…Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: