sowie

Rekordy Guinnessa w Wałbrzychu i okolicach, Księga Rekordów Guinnessa

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Pojemny autobus!
2011-01-31 10:51

Zadziwiający to rekord, chociaż w sytuacjach niedomagającej komunikacji miejskiej, czasami zadajemy sobie pewne pytania. Jednym z nich na pewno jest: ile jeszcze osób wejdzie do tego autobusu? Bo jak przecież podają źródła informacji fachowej zamieszczone w widocznych miejscach pojazdu, może to być pięćdziesiąt osób plus jeszcze kilka w zależności od autobusu. Rzeczywistość miejska godzin tzw. szczytowych znacznie wykracza ponad tę miarę. Bywa, że wychodzimy z takiego środka lokomocji sprasowani niczym w maglu, nie mówiąc już o odpowiednim dotlenieniu i pewnych ubytkach w portfelach. Na ten nurtujący problem użytkowników miejskiej komunikacji odpowiedzieli uczestnicy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Dnia 9 stycznia 2011 roku postanowili oni maksymalnie obciążyć jeden z autobusów wrocławskich. Okazało się, że do środka weszło aż 374 chętnych. Mało tego, nie skończyło się tylko na samym wejściu, była jeszcze jazda na 50 metrów. Tymże wyczynem fantazja młodych ludzi spowodowała pobicie rekordu Guinnessa. A tak prawdę mówiąc, to chyba żaden z pasażerów nie chciałby na co dzień pokonywać takich że rekordów...Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: